Hakkımızda

Daha iyisini size sunabilmek için çalışıyoruz.

2003 yılında İstanbul Aksaray’da Dış Ticaret faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulan şirketimiz, kısa sürede faal olduğu ürün ve bölgelerde büyük bir pazar payı da elde ederek halen ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Şu anda dayanıklı tüketim grubu, gıda gurubu ve inşaat malzemeleri grubu gibi 3 ana kol üzerinde pazarlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ana hedefimiz, pazarlama kanalımızı sürekli geliştirmek ve katma değer yaratan bir şirket olabilmektir.

Danışman Ticaret olarak her geçen gün uzman personelimiz ile siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

Orijinal Ürün

Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler yetkili üreticilerden bizzat tedarik edilir ve üretici tarafından verilen tüm garanti ve destek imkanlarını taşır.

100% Para İade Garantisi

Müşterilerimiz satın almış oldukları ürünleri iade etmek istedikleri takdirde hiçbir kesinti yapılmadan ücret iadesi yapmaktayız.

Online ve Sürekli Destek

Müşterilerimiz bizlere 444 35 75 numaralı çağrı merkezimiz, Online chat sistemlerimiz ile sürekli ulaşarak istedikleri an istedikleri konularda destek alabilirler.

Vizyonumuz

İnsana ve kültürel değerlere ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak ;yenilikçi ,aklın ve bilimin ışığında kaliteli işler üreten bir şirket olmak.Bu temelden inançtan yola çıkan Danışman Ticaret ,60 yıllık bir süreçte ev ve iş yeri tipi Uğur Derin Dondurucu ve klimaları konusunda, Türkiye’de lider iki bayiden biri olmak için var gücüyle çalışmaktadır..

Misyonumuz

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verim üreten bir firma olmaktır.

Danışman Ticaret Karşıyaka Şubesi

Hikayemiz

İzmir’de 5 farklı ilçede (Karabağlar, Buca, Gaziemir, Bornova, Karşıyaka) 7 farklı noktada siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmeti daha uygun fiyata sunmak için durmaksızın çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizi fırsatlarımızdan yararlanmak üzere her zaman şubelerimize bekliyoruz.